צאט

תוכן ומידע

  אליה פרחים - עיצוב רכבים ייחודי מזל טוב!! יש תאריך, אולם, תקליטן, וכל מה שמסביב. מה חסר? כבר בחרתם את הרכב שרציתם שיוביל אתכם כל הדרך לחופה. החבר הטוב נוהג וה..
​ אליה פרחים - ליד הפרחים מכירים את זה שאתם רוצים לשלוח למישהו מתנה אבל פרחים בלבד פשוט לא מספיקים? רוצים לגוון ולהוסיף עוד משהו לזר?  בין אם מדובר במתנה לתינוק..
​ אליה פרחים - בעלי עסקים רוצים לספק שי צומח לעובד? מעוניינים להזמין פרחים באופן שוטף? אליה פרחים מספקת שירותים גם לבעלי עסקים ומאפשרת להם לבצע הזמנות פרחים באופן שו..
​ אליה פרחים - עציצים ושתילים אז נכון זר הוא תמיד מרשים ויפה אך הוא אינו מחזיק לאורך זמן.. רוצים משהו קבוע יותר? מחפשים עציץ לבית או למשרד? מעוניינים בשתילים יפים למרפסת א..
​ אליה פרחים - עיצוב אירועים עיצוב אולם החתונה, בר או בת מצווה, כנסים מיוחדים, אירועי חגים ובכלל. כל אירוע המרחש באולם שמחות או מרכז כנסים יקבל תפאורה חיה ויפה שתתרום לעיצ..
​ פרחי אליה - פרחים צמחים ומה שביניהם יום הולדת? יום נישואין? סתם פרחים לשבת או לחג? הגעת למקום הנכון! בחנות הפרחים שלנו תוכלו למצוא בדיוק מה שאתם מחפשים.&..
​ אליה פרחים - אספקת פרחים בסיטונאות אנחנו באליה פרחים כבר שנים מתמחים באספקת פרחים בכמויות גדולות לעסקים. אנו מספקים פרחים לבסטות הפעולות בצמתים בימי שישי, לחנויות ..
אליה פרחים הינה חנות קטנה ומקסימה השוכנת בלב המושבה הגרמנית ברחוב עמק רפאים 34. אנו בפרחי אליה דואגים לספק פרחים טריים ללקוחות פרטיים ולסיטונאים מאז 1955. ניסיון רב זה מקנה..
משלוחים לכל רחבי ירושלים ..
תצוגה מותאם למובייל / סטנדרטי
אליה פרחים | חנות פרחים בירושלים © 2019